fbpx

Odpowiednio dobrana fryzura jest wizytówką każdego z Nas, potrafi całkowicie odmienić wygląd a także odmłodzić o kilka lat. Korzystając z usług naszych specjalistów możesz być pewnien, że zostaniesz potraktowany w sposób indywidualny i z najwyższą starannością. Zadbamy o perfekcyjne strzyżenie, koloryzacje, upięcia przy zachowaniu zdrowego wyglądu i blasku włosów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

• Koloryzacja, Balleyage, Sombre, Ombre, Flash
• Modelowania i stylizacje
• Upięcia wieczorowe, ślubne, dzienne
• Strzyżenia damskie i męskie
• Kuracja Maroccanoil
• Rytuały Kerastase
• Cover męski
• Keratynowe prostowanie włosów
• Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Koloryzacje

Pracujemy na produktach Profejsonalnych firm L'Oreal oraz GOLLDWEL. Nasi fryzjerzy styliści podążają za najnowszymi trendami w tym zakresie, dzięki czemu koloryzacje wykonane w naszym salonie są nowoczesne.

Kuracja Maroccanoil

Nadaj swoim włosom jedwabisty połysk i zdrowy wygląd. Kuracja Maroccanoil to pionierski produkt na bazie olejku arganowego o silnym działaniu przeciwutleniającym i wzmacniającym. Kuracja zapewnia włosom blask, ułatwia rozczesywanie, przyspiesza suszenie oraz głęboko odżywia i wygładza włosy.

Cover męski

Nie wszyscy Panowie wiedzą o tym, że siwe włosy można zatuszować zachowując efekt całkowitej naturalności. Zabieg Cover męski pogłębia naturalny kolor włosów, maskuje siwe pasma przy zachowaniu męskiego charakteru i wyglądu.

Keratynowe prostowanie włosów

Główną ideą zabiegu keratynowego, jest maksymalne odżywienie włosów i odbudowa ich struktury poprzez uzupełnienie niedoborów keratyny. W efekcie tego włosy stają się wygładzone, lśniące i zwiększają swoją objętość. Preparaty keratynowe poza keratyną zawierają antyoksydanty, wyciągi z roślin i witaminy oraz kwasy tłuszczowe. To pozwala na odbudowanie struktury włosa, trwałe nawilżenie i dostarczenie niezbędnych składników odżywczych, które tworzą na włosach niewidoczną barierę ochronną, zabezpieczając włosy przed czynnikami zewnętrznymi. Efekty zabiegu utrzymują się nawet do 5 miesięcy.

Przedłużanie Hairtalk extensions

Przedłużenie włosów metodą hairtalk to idealny sposób na natychmiastowe przedłużenie włosów lub zapuszczanie włosów- „przejściowa” długość nie musi być udręką. Pasma włosów mocuje się do naturalnych włosów na tzw. „kanapkę”, dzięki czemu nasze naturalne włosy nie niszczą się podczas tego zabiegu. Włosy Hairtalk extensions zakłada się w niecałą godzinę i pozostawia naturalne włosy w takiej samej kondycji jak przed usługą przedłużania włosów.

Rytuały Kerastase

wykorzystywane są przede wszystkim do regeneracji i pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów. Do każdego rodzaju włosów dobierany jest specjalny produkt o dokładnie wyselekcjonowanych składnikach. Na wstępie specjalista dokładnie sprawdza kondycję włosów i stan skóry, w celu dobrania zindywidualizowanej pielęgnacji do danego problemu. Nastepnie po uprzenim nałożeniu preparatu, wykonywany jest delikatny masaż, który rewelacyjnie wpływa na zmysły i pozwala błyskawicznie się odprężyć.

Rytuały Kerastase są doskonałą opcją przede wszystkim dla tych którzy spodziewaję się długotrwałych efektów oraz gdy włosy potrzebują zastrzyku energii lub poprawy kondycji i struktury.


ul. Paderewskiego 5
64-100 Leszno
tel. 600 706 322 • tel. 535 903 888

czynne:
pon. – pt. 8:00 – 20:00
sob. 8:00 – 15:00